پنج شنبه, 07 شهریور 1392 ساعت 19:02

برتری محصولات ما

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مشخصـات فنـي و بـرتـريهاي مقايسـه اي توليدات شركت صنايع پمپ مازندران

با ساير، بصـورت اختصار تقديم مي گردد :

1- منحصر به فرد بودن نوع ساخت پمپها بعلت حجيم بودن آن و بصورت عمودي نصب و بالاتر از سطح زمين جهت محفوظ ماندن از سيلابها در بدترين شرايط جغرافيايي ، در جهت دسترسي در هر عمق و هد مورد نياز .

2- كف كش و لجن كش بودن پمپها كه بصورت كاتر ساكشن كار مي كند و نياز به سوپاپندارند .

3- بدون سوپاپ كار مي كند و نياز به هواگيري ندارد و بسيار ساده و راحت ساكشن ميكند .

4- از هر عمق و ارتفاعي آب را مي تواند ساكشن كند بدون اينكه سازه ايستگاه و وسايل برقي آن در خطر سيلابها قرار گيرد و تخريب شود .

5- ديواره پمپ از چدن و فولادهاي مخصوص عيار شده منحصر به فرد بر اساس علوم كشف شده متالورژي ريخته گري مي شود كه در مقابل هر نوع سيال مقاوم و ضد سايش و ضد فرسايش مي باشد و به همين دليل پمپها را حداقل 2 سال گارانتي مي نمائيم .

6- پروانه هاي آن برعكس پمپهاي بقيه سازندگان كه چدني معمولي بدون عيارمي باشد و يكنواخت ساخته مي شود از جنس آلياژ رنگي با دانش فني منحصر به فرد كشف شده جهت مقابله با انواع سيال خورنده ريخته گري مي شود و پس از بررسي نوع سيال آزمايش شده و سپس كيسينگ پمپ طراحي مي شود و سپس ريخته گري نهايي انجام مي گيرد و در خط توليد قرار مي گيرد .

7- در دنيا براي يك ليتر آب از يك اسب الي 3 اسب بخار نيرو استفاده مي گردد در صورتيكه در توليدات پمپهاي شركت صنايع پمپ مازندران براي 4 ليتر آب يك اسب بخار نيرو نياز مي باشد كه در ايستگاه پمپاژ شركت كشت و صنعت لاله باغ ملاحظه گرديده كه با الكتروموتور 75 اسب 250 الي 300 ليتر آب استحصال مي شود . در صورتيكه قبلاً با الكترموتور 75 اسب فقط 35 الي 40 ليتر آب بشكل سوپاپي به سختي استحصال مي شد ، تفاوتها بسيار بالاست و بسيار با اهميت است و نمونه هاي عيني آن در ايستگاههاي پمپاژ ساخته شده توسط اين شركت در حاشيه رودخانه اترك و گرگان رود گواه بر اين حقيقيت است .

8- لوله هاي آبده با ورق دريايي ورنگ اپكسي پريمكت مي شود . و با بهترين روش جوشكاري سنت كاري مي گردد .

9- فلانچ كاري از بهترين نوع فولاد ضد زنگ با دقيق ترين وسايل جوشكاري كوبله مي شود.

10- نوع شافتينگ اصلي پمپ از كرم مخصوص ضد زنگ و ضد جرقه و ضد سايش استفاده مي گردد .

11- هد پمپ و سر تخليه به دو طريق ساخته مي شود: الف- از طريق ريخته گري مخصوص ب- از طريق ورق دريايي با اسلوب خاص بصورت 90 درجه كه توانايي دارد تا وزن 100 تن آب و تجهيزات پائين دستي را در زمان روشن و خاموش شدن پمپ تحمل و مقاوم نمايد.

12- شافتينگ انتقال از الكتروموتور به پمپ از فولاد استيل ضد زنگ بصورت دو جداره با پوشش قلاف بصورت كارتل از روغن مخصوص پر مي شود و پمپ و شافتينگ انتقال را در مقابل سايشها ايمن ميسازد و حداقل 10 سال طول مي كشد كه لايه پوشش قلاف اول سايش گردد و لذا بدين دليل عمر مفيد پمپها از 20 سال بيشتر خواهد بود.

13- نوع قلاف محور و بوشهاي رنگي آن از بهترين آلياژ رنگي و منحصر به فرد ريخته گري و ماشين كاري مي شود .

14- الكتروموتور را تا آنجا كه امكان باشد بصورت افقي خريده و آنرا تبديل به عمودي مي كنيم كه بطور كل ساختار مقاومتي و نيرودهي آن حداقل ــــ افزايش مي يابد كه نمونه آن را در سد گلستان يك بصورت آزمايشي ملاحظه ميگردد كه براي هد 30 متر و دبي حداقل 500 ليتر در ثانيه 125 اسب نيرو استفاده شده بود كه مورد قضاوت اغلب كارشناسان استان قرار گرفت كه منجر به ادامه همكاري و استفاده آن در ساير نقاط گرديد .

15- وسايل برقي آن شامل تابلو و كابلها از بهنرين نوع كنتاكتورها و وسايل راه اندازي برقي ساخته مي شود و بصورت انحصاري و كمترين هزينه و بهترين روش بهره برداري خواهدشد . كه نمونه آن دراغلب ايستگاههاي پمپاژ ساخته شده توسط اين شركت ملاحظه مي شود .

16- ميزان هد توليدات ما هيچگونه محدوديتي برعكس بقيه پمپها ندارد چون ما هرچقدر هد نياز داشته باشيم تعداد پروانه ها را زيادتر مي كنيم و ميزان رانش را افزايش مي دهيم . در صورتيكه در بقيه پمپها به روش قديمي اين توانايي بسيار محدود است .و هد در پمپهاي سانتريفوژ بسيار محدود و ناكارآمد مي باشد .

17- بعنوان مثال با روش قديم پمپهاي سوپاپي براي تامين 500 ليتر آب از رودخانه اترك با آن همه خطرات فيزيكي و طبيعي كه دارد و هيچوقت نمي تواند بيشتر از 6 متر را ساكشن نمايد و دوام آن هم بسيار محدود مي باشد ، حداقل 000’000’500 ميليون تومان هزينه مي شود و حداقل با 4 الي 5 دستگاه پمپ سانتريفوژ سوپاپي و با برق حداقل 1000KVAبا آن همه دردسر به بهره برداري غير مفيد مي رسد ، ولي با روش جديد در ساخت ايستگاههاي پمپاژ و باپمپهاي شركت صنايع پمپ مازندران براي 500 ليتر آب در ثانيه با ساده ترين روش و كمترين هزينه با ـــ هزينه يعني حدوداً 000’000’100 ميليون تومان و با يك الي 2 دستگاه پمپ در بالاترين سطح بر روي زمين با امنيت خاطر و با برق حداكثر 315KVA نصب و به بهره برداري مي رسد و مطمئناً بيش از 500 ليتر آب را استحصال مي نمايد . ملاحظه مي فرمائيد كه چه تفاوتهاي عظيمي در كليه مراحل وجود دارد .

18- كليه ايستگاههاي پمپاژ ساخته شده با روش قديم در گذشته درمنطقه كه در 4 الي 6 متري حاشيه رودخانه با سازه بتني بسيار هزينه برسنگين ساخته و نصب شده اند بعلت سيلابي و غليظ بودن سيال اترك و بالا آمدن سطح ديناميك رودخانه ها در خطر تخريب قرار گرفته اند و هيچگونه امنيت و كارائي ندارند ولي ما وسايل و تجهيزات خود را حداقل 2 سال گارانتي كامل مي نمائيم و خدمات بعد از فروش بعلت در دسترس بودن كارخانه به سادگي انجام مي گيرد .

19- در پايان بعلت ساده بودن عمليات ايستگاه پمپاژ و نوع سازه ها ما ايستگاههاي پمپاژ را در كوهتاهترين مدت ساخته و مورد بهره برداري قرار مي دهيم .

20- حال با توجه به مراتب مقايسه اي كه بصورت مختصر انجام يافته جداً سزاوار است ما دنبال اجناس خارجي وبدون بازده و بدون امنيت باشيم و سرمايه كشور را به هدر بدهيم و بهره كافي هم نبريم . لذا انتظارداريم موضوع را بعلت منحصر به فرد بودن در كشور و جهان و اهميت آن كه براي كشور حياتي مي باشد را مورد حمايت بيشتر قرار دهيم . انشــاء الله كه توانائيهامان را باور كنيم .

بازدید 12609 بار
محتوای بیشتر در این بخش: « درباره ی ما

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ارتباط با ما

مازندران - جاده ساری به نکا - سه راه اسلام آباد - جاده گهر باران و دشت ناز - کیلومتر 7 - روبروی شرکت شیمیایی

 01133726466

 01133726467

09113512886

صنایع پمپ مازندران

تنها توليدكننده انواع پمپهاي لايروبي حجيم كف كش و لجن كش و آبكش بدون سوپاپ عمودي_ نصب و انواع لجن كشهاي پس آب تصفيه خانه هاي فاضلاب صنعتي عمودي نصب

شما اینجا هستید: